Mar 23

Mocny włos

vitapilPiękne i mocne włosy to marzenie każdej kobiety, niestety nie każda z nas może się pochwalić bujną czupryną. Na szczęście na sklepowych półkach znajdziemy skuteczne suplementy diety, które sprawią, że nasze włosy będą wyglądać naprawdę wspaniale.

Siła wprost z natury

Vitapil to wyjątkowo skuteczny suplement diety, w składzie którego znajdziemy biotynę, cynk, jod i niacynę, te składniki sprawiają, że nasze włosy staną się lepiej odżywione. Natomiast cynk, witamina B12, foliany pozytywnie wpływają na kondycję cebulek włosowych.

Vitapil można stosować gdy borykamy się z nadmiernym wypadaniem włosów, gdy nasze włosy są osłabione, matowe:bardzo się rozdwajają i łamią.

W jednym opakowaniu znajdziemy aż sześćdziesiąt tabletek. Oznacza to że nasza kuracja będzie trwała przynajmniej dwa miesiące. Po tak krótkim czasie możemy zauważyć efekty działania suplementu. Włosy stają się o wiele mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Przy skórze głowy pojawiają się nowe włosy, tak zwane babyhair. Można też zauważyć, że włosy znacznie szybciej rosną.

Preparat ma niezwykle pozytywny wpływ nie tylko na nasze włosy. Możemy zauważyć poprawę kondycji naszej skóry i paznokci.

Suplement jest wspaniałym sposobem na uzupełnienie zdrowej diety i  codziennej pielęgnacji włosów. Jeśli będziemy go zażywać regularnie możemy na zawsze zapomnieć o połamanych paznokciach, brzydkiej cerze czy wypadających włosach.