Kwi 18

Magia suplementów na włosy i paznokcie

kerabioneMocna skóra, włosy i paznokcie, które nie ulegają złamaniom, nie są przesuszone, nie rozdwajają się i dobrze rosną – to marzenie każdej kobiety. Oprócz regularnej, prawidłowej pielęgnacji skóry, włosów i paznokci od zewnątrz, trzeba im też zapewnić odpowiednią podaż składników mineralnych, które gwarantują ich lepszy wzrost i ładniejszy wygląd.

Czy suplement poprawi stan moich włosów?

Kerabione, jako jeden z najlepszych suplementów diety dostępnych na rynku, polecany jest paniom, które narzekają na problemy z rozdwajającymi się końcówkami włosów, łamliwymi paznokciami czy przesuszoną skóra, pomimo stosowania zróżnicowanej diety. Dieta jest bowiem najważniejsza w utrzymaniu prawidłowego stanu włosów, paznokci i skóry – te tkanki budowane są bowiem w dużej mierze ze składników mineralnych i aminokwasów, które są dla ich wzrostu niezbędne. Gdy ich zabraknie – włosy, paznokcie i skóra stają się przesuszone, osłabione, podatne na zniszczenia.

Suplement na miarę naszych czasów

Skład Kerabione to głównie:

-selen, cynk i miedź – pierwiastki śladowe

-ryboflawina, biotyna, niacyna – aminokwasy niezbędne dla budowy włosów

-witamina A

Suplementy diety nie naprawia naszych włosów czy paznokci – nie taka jest ich rola. Włosy należy skrócić, pozbawić wpływu szkodliwych czynników, a paznokcie obciąć i wypielęgnować. Jednak zażywanie suplementów na włosy i paznokcie sprawi, że po kilku tygodniach staną się one zauważalnie mocniejsze i mniej podatne na zniszczenia.